Chviličku prosím…

NEJLEVNĚJŠÍ VIZITKY V ČR

Do 500 ks vizitek nabízíme nejlevnější cenu oboustranného tisku se zachováním vysoké kvality.
ONLINE KALKULÁTOR

Jak připravit grafiku

Vytvořit si vlastní vizitku nemusí být složité. Stačí Vám alespoň základní znalost pokročilého grafického programu, nebo si můžete vytvořit vizitku zdarma v tomto programu.

Avšak využít můžete také našich dlouholetých zkušeností s grafikou a přehledu v moderních trendech. Vizitka Vás bude reprezentovat a zvolení správných barev i stylu je velmi důležité.Moderní oboustranný design vizitky, který Vás bude plnohodnotně reprezentovat. Design necháte plně v našich rukách
V ceně je jeden grafický návrh.


Máme připravené moderní předlohy vizitek. Vyberte si jednu z předloh a my ji doplníme a připravíme dle Vašich kontaktních informací.


Reference vizitek

Vámi dodané návrhy

Nejnižší ceny za vizitky u nás dosáhnete dodáním vlastního grafického souboru. Jak by měl tento soubor vypadat?

Potřebujeme soubor dodaný nejlépe v .PDF ve CMYKu a křivkách. Dodání souboru je možné také v .JPG, .TIF či .EPS. Alespoň písmo by mělo být vždy v křivkách. Pokud připravujete grafiku v rastrové grafice, potřebujeme dodání grafiky alepsoň v 300 DPI. Návrh dodejte v rozlišení vizitky (90 x 50 mm) + spád pro ořez 3 mm na každé straně. Návrh je tedy potřeba dodat v 96 x 56 mm. Doporučujeme nenechávat okraje pro ořez bílé, ale naopak s barvou pozadí. Veškeré texty by měly být alespoň 3 mm od okraje pro ořez.

Upozorňujeme, že pro zachování nízké ceny dodanou grafiku nekontrolujeme a v případě nedodržení výše uvedených podmínek mohou být vizitky vytisknuté rozmazaně, tmavěji, se špatným ořezem apod. V tomto případě nelze uplatnit reklamaci.

Pokud si nejste 100% jistí, nechte si grafiku udělat od nás, kde Vám zaručujeme správnost tisku vizitek.